PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweRelacja z gali otwarcia Fundacji "W zgodzie ze sobą"
Relacja z gali otwarcia Fundacji "W zgodzie ze sobą"

Relacja z gali otwarcia Fundacji "W zgodzie ze sobą"

przez Biznesowe materiały prasowe

Fundacja "W zgodzie ze sobą" zainaugurowała swoją działalność uroczystą galą, która odbyła się 24 maja 2024 roku w pięciogwiazdkowym hotelu Stradom House Autograph Collection by Marriott w Krakowie. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło w jednym miejscu osoby z kręgów biznesu, sztuki oraz sympatyków pomagania. Wspaniała atmosfera, ekskluzywne otoczenie i szczytne cele sprawiły, że wieczór ten na długo pozostanie w pamięci uczestników. Wydarzenie odbyło się pod patronatem medialnym popularnego portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Zapraszamy na relację z gali otwarcia Fundacji "W zgodzie ze sobą".

 

Elegancja i wyrafinowanie

Stradom House, jako partner wydarzenia, stanowił idealne tło dla tak prestiżowej gali. Goście mieli okazję podziwiać nowoczesne wnętrza hotelu, które harmonijnie współgrały z jego zabytkowym charakterem.

– "Cieszę się, że Stradom House Autograph Collection by Marriott został partnerem Fundacji »W zgodzie ze sobą«. Od początku naszej działalności inicjujemy i wspieramy projekty o dużym znaczeniu społecznym np. promujące profilaktykę prozdrowotną. W ostatnim czasie, w ramach kampanii »Nie hejtuję – motywuję«, wspólnie z Iloną Adamską zorganizowaliśmy warsztaty, na które zaprosiliśmy uczniów z krakowskich szkół. Temat hejtu jest szczególnie ważny w dzisiejszych czasach i nie należy go bagatelizować. Na tym jednak się nie zatrzymujemy. W planach mamy dużą, lokalną kampanię, którą jako Stradom House chcielibyśmy zrealizować właśnie z Fundacją »W zgodzie ze sobą«" – dyrektorka Stradom House, Izabela Lis-Ozimek, wyraziła dumę z nawiązanej współpracy.

 

Wyjątkowy wieczór z wyjątkowymi ludźmi

Ilona Adamska, organizatorka gali i prezeska Fundacji "W zgodzie ze sobą", zaprosiła na to kameralne wydarzenie starannie wybrane grono osób, zaangażowanych w społeczne i charytatywne inicjatywy. Goście mogli uczestniczyć w aukcji ekskluzywnej biżuterii marek W. Śliwiński oraz Sordyl, jak również obrazów autorstwa Kamili Krzyżaniak i Maliny Wieczorek, które swoje prace wystawiają m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Madrycie czy Berlinie. Zebrane środki w całości przeznaczone zostaną na wsparcie działań Fundacji.

– "To był wyjątkowy i niezapomniany wieczór. Było elegancko, z klasą i bardzo ekskluzywnie jak na prawdziwą Galę przystało. Jestem zaszczycona, że mogłam być gościem tego wydarzenia oraz szczęśliwa, że mogłam nabyć podczas licytacji tak piękne rzeczy, jak obraz Kamili Krzyżaniak i biżuterię Agnieszki Skręt. Ogromne brawa za organizację i oczywiście za otwarcie Fundacji »W zgodzie ze sobą«" – powiedziała uczestniczka gali – Katarzyna Pietrzyk Bilewicz.

 

Uroczysta część artystyczna

Wieczór uświetnił występ światowej sławy ukraińskiego tenora, Nazara Tatsyshyna, którego arie poruszyły serca obecnych na gali. Jego głos wypełnił salę wyjątkową atmosferą, tworząc niepowtarzalne chwile wzruszenia i refleksji. Artysta skradł serca gości fenomenalnym wykonaniem utworu "Time to say Goodbay". Muzyczna oprawa została dodatkowo wzbogacona przez DJ-a Trakmajstra, który zadbał o nowoczesne brzmienia podczas bankietu.

 

Wrażenia gości i uczta dla podniebienia

Uczestnicy gali mogli nie tylko nacieszyć się strawą duchową, ale także skosztować kulinarnych specjałów przygotowanych przez szefa kuchni Stradom House. Wyrafinowane potrawy serwowane przez hotelową restaurację stanowiły doskonałe dopełnienie wieczoru, zachwycając zarówno smakiem, jak i formą podania.

– "Cudowny, wyjątkowy wieczór z piękną energią i wybornym jedzeniem" – podsumowała uczestniczka gali – Aneta Załęcka. Słowa te idealnie oddają nastrój panujący w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Wręczenie statuetek i podziękowania

Podczas gali wręczone zostały statuetki Partner Zaangażowany Społecznie 2024, które trafiły do osób i firm wspierających Fundację "W zgodzie ze sobą". Był to moment pełen emocji, wyrażający wdzięczność za ich wkład i zaangażowanie w najnowszy projekt Ilony Adamskiej. Nagrody otrzymali: Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, W. Śliwiński, Katarzyna Krupa Kancelaria Linke Kulicki, AccOut Outsourcing Procesów Księgowych Spółka z o.o., Ewelina Salwuk-Marko Agencja Kreatywna Sal-Mar, Anna Stokłosa, Agnieszka Skręt Biżuteria Sordyl, Kamila Krzyżaniak, Malina Wieczorek, Hotel Stradom House Autograph Collection, Hotel Krasicki Resort & Spa Świeradów-Zdrój, Alina Roszczyńska, Małgorzata Wasilewska-Mańkowska & Sylwester Jędra, Katarzyna Worwa, Dorota Zakrzewska, Nazar Tatsyshyn i Marcin Bąk.

 

Podsumowanie fundatorki

– "Do otwarcia Fundacji dojrzewałam prawie dwa lata. Nie chciałam, by była ona zakładana pod presją czy czyimś naciskiem, a takie się pojawiały. Była to moja osobista decyzja, podjęta w ciszy i spokoju, po wielu rozmowach z moimi bliskimi. Również po kilku spotkaniach i rozmowach z mecenas Katarzyną Krupą. Wierzę, że Fundacja »W zgodzie ze sobą« otworzy przede mną nowe możliwości i da mi większe pole do działania. Wierzę, że każdy gest dobroci ma moc przekształcania świata na lepsze. Każda pomocna dłoń, każde wsparcie, zmienia życie nie tylko tych, którzy je otrzymują, ale również tych, którzy je dają. Pomaganie to budowanie mostów, które łączą nasze serca i dusze w jedności i wspólnym celu. Każdy uśmiech, każda iskra nadziei, którą możemy podarować innym, jest nieoceniona i ma ogromną wartość. Dziękuję wszystkim Gościom Gali za przybycie na to ważne dla mnie wydarzenie. Partnerom wydarzenia i darczyńcom za Wasze dobre serce" – podsumowała galę Ilona Adamska.

 

Przypomnienie założeń

Do najważniejszych założeń Fundacji należy niesienie pomocy dla osób wykluczonych społecznie, szeroko pojęte wspieranie kobiet, zwłaszcza samotnych matek oraz pań, które szukają możliwości samorozwoju. Fundacja będzie także wspierać działania związane z Kampanią "Nie hejtuję – motywuję". Fundacja nie chce ograniczać swojej misji do jednej grupy odbiorców, lecz będzie podejmować szeroko zakrojone działania wspierające zarówno dzieci, jak i dorosłych.

– "Naszym celem jest objęcie opieką i wsparciem wszystkich potrzebujących, niezależnie od ich sytuacji życiowej czy zdrowotnej. Kładziemy szczególny nacisk na działania profilaktyczne i edukacyjne, wierząc, że prewencja i świadomość społeczna mogą znacząco przyczynić się do poprawy jakości życia. Poprzez różnorodne programy i inicjatywy edukacyjne pragniemy promować zdrowy styl życia i wspierać osoby w trudnych sytuacjach, dążąc do budowania świadomego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Fundacja ma w swoim statucie plan organizowania różnorodnych działań, takich jak koncerty, warsztaty, konferencje edukacyjne, podcasty oraz publikację książek i e-booków. Oprócz tego planowane są inne wydarzenia, które mają na celu promowanie wartości wzajemnego szacunku i wsparcie dla osób dotkniętych różnorodnymi trudnościami życiowymi" – mówi Ilona Adamska, prezes Fundacji.

Relacja z gali otwarcia Fundacji "W zgodzie ze sobą"

Fot. Studio PS Video Merc

 

Gala otwarcia Fundacji "W zgodzie ze sobą" była nie tylko eleganckim wydarzeniem, ale także wyrazem zaangażowania w pomoc potrzebującym. Świat biznesu, muzyki i sztuki połączył się tego wieczoru, tworząc niezapomniane chwile, które będą inspirować do dalszych działań na rzecz innych. Fundacja "W zgodzie ze sobą" z pewnością stanie się ważnym graczem na polu społecznym, realizując swoje szczytne cele z pasją i zaangażowaniem. Patronat medialny nad wydarzeniem podjął popularny portal biznesowy PolecanyBiznes.pl.

Fot. Studio PS Video Merc

Powiązane artykuły

Napisz komentarz