PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweRelacja z konferencji "Zdrowy Biznes – Diamenty Europy 2024"
Relacja z konferencji "Zdrowy Biznes - Diamenty Europy 2024"

Relacja z konferencji "Zdrowy Biznes – Diamenty Europy 2024"

przez Biznesowe materiały prasowe

W dniu 24 lutego 2024 we wrocławskim Art Hotel odbyła się konferencja pt. "Zdrowy Biznes – Diamenty Europy". To wydarzenie biznesowe, podczas którego omówiono kluczowe aspekty prowadzenia firmy, w tym także relacje w biznesie, zarządzanie biznesem rodzinnym oraz kwestie zatrudniania pracowników. Szczególny nacisk położono na prowadzenie biznesu w zgodzie z naturalnymi rytmami organizmu. Zapraszamy na relację z konferencji "Zdrowy Biznes – Diamenty Europy 2024"


 

Konferencja "Diamenty Europy"

Konferencja "Zdrowy Biznes – Diamenty Europy" powstała z myślą o właścicielach firm, przedsiębiorcach i menedżerach, którzy pragną poznać najlepsze strategie i praktyki dotyczące prowadzenia firmy oraz tajniki sukcesu w biznesie, a także dbać o zdrowie i wellbeing pracowników. To wyjątkowe wydarzenie biznesowe dla kobiet i mężczyzn stanowiło świetną okazję do nauki od ekspertów i praktyków biznesu, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami oraz do nawiązania kontaktów biznesowych. Udział w nim wzięło kilkudziesięciu przedsiębiorców, którzy rozmawiali o zdrowym biznesie, uzależnieniach oraz poprawie pracy mózgu. Poza wystąpieniami wyjątkowych prelegentów odbyła się także debata z udziałem biznesmenów oraz rozmowa z gościem specjalnym – piosenkarką Anną Wyszkoni.

 

Relacja z konferencji "Zdrowy Biznes – Diamenty Europy 2024"

Wydarzenie rozpoczęła Angelika Wielgus-Lach – organizatorka, dziennikarka i autorka kanału "Kulisy Sukcesu". Jako pierwszy prelekcję wygłosił – Maciej Kramarz – terapeuta metody Easyway, który szukał odpowiedzi na pytania "Co nas uzależnia, a co sprawia przyjemność? Kiedy nasze zdrowie jest naszym wyborem?". Następnie z wystąpieniem na temat "Energia do prowadzenia biznesu – skąd ją wziąć?" wystąpiła Ania Pacholak – psychodietetyczka, trenerka zdrowia, instruktorka gimnastyki biurowej i holistycznej.

Relacja z konferencji "Zdrowy Biznes - Diamenty Europy 2024"

Po lunchu i networkingu odbył się panel dyskusyjny z udziałem biznesmenów pt. "Zdrowy biznes – jak pracować z rodziną, w jaki sposób dobierać współpracowników, jak prowadzić mądrze firmę, by się nie wypalić zawodowo?". Udział w nim wzięli:

  • Katarzyna Panek – twórczyni PANEK CarSharing, obecnie – consulting, PR&marketing strategy dla firm.
  • Wojciech Wróbel – właściciel Grupy Wróbel, jednej z największych firm motoryzacyjnych w Polsce. Dealer marki Mercedes-Benz oraz Mazda.
  • Mirosław Mikołajczak – CEO Selsey Sp. z o.o.

Relacja z konferencji "Zdrowy Biznes - Diamenty Europy 2024"

Po przerwie kawowej, która była kolejną okazją do networkingu, odbył się inspirujący wywiad z gościem specjalnym – piosenkarką Anną Wyszkoni. Później prof. Maciej Błaszak – kognitywista opowiedział uczestnikom wydarzenia "Co robić by Twój mózg działał dobrze". Zwieńczeniem wydarzenia było podsumowanie konferencji oraz czas na networking. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac artystki Agaty Mleczkowskiej.

A kolejna konferencja dla przedsiębiorców pt. "Diamenty Europy" odbędzie się już za kilka miesięcy w Krakowie.

 

Powiązane artykuły

Napisz komentarz