PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweRelacja z niezwykłego szkolenia marketingu online Kampania WOW
Szkolenie marketingu online Kampania WOW

Relacja z niezwykłego szkolenia marketingu online Kampania WOW

przez Artykuł gościnny

Kampania WOW to jedno z największych szkoleń dotyczące marketingu online w Polsce i najważniejsze wydarzenie o budowaniu biznesu online opartego o kursy. Pomysłodawczynią, jak i główną ekspertką była Magdalena Pawłowska. Trzydniowe szkolenie odbyło się pod koniec kwietnia w Digital Knowledge Space w Warszawie. Podczas tej edycji wszyscy chcący budować dochodowy biznes online, mogli dołączyć do streamingu, z każdego miejsca na świecie i na żywo zdobywać wiedzę, inspiracje i motywację od najlepszych.

 

Biznes online: wiedza i mindset

Uczestnicy 3-dniowego szkolenia, zarówno Ci stacjonarni, jak i Ci biorący udział online, mogli czerpać wiedzę od Magdaleny Pawłowskiej – jednej z najlepszych ekspertek marketingu online i prekursorki wdrażania produktów cyfrowych w Polsce. Pod jej czujnym okiem i na podstawie przygotowanych materiałów w workbooku, opracowywane były sprawdzone strategie marketingowe. Uczestnicy nauczyli się m.in.:

  • jakie produkty cyfrowego mogą tworzyć,
  • jak je odpowiednio wycenić,
  • jak skalować biznes,
  • na które sprawdzone i skuteczne metody promocji i reklamy się zdecydować.

Nie zabrakło także, speech motywacyjnego, który pomógł odkryć wielu osobom na sali, jak i online potencjał i możliwości, jakie daje biznes online. Świetna porcja inspiracji, pokazanie różnych ograniczeń i blokad, pozwoliło niejednemu uczestnikowi uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

– "Jeżeli uświadomisz sobie, dlaczego biznes online jest dla Ciebie ważny, to odkryjesz ogromne pokłady wewnętrznej motywacji. Im bardziej czujesz swoją wewnętrzną misję, tym lepiej. Dzięki temu nie ważne, jakie przeszkody napotkasz, dasz sobie radę, znajdziesz rozwiązanie" – instruowała Magdalena Pawłowska w trakcie szkolenia Kampania WOW.

W przerwach pomiędzy panelami, uczestnicy szkolenia z marketingu online Kampania WOW mogli oczyścić umysł i nabrać energii podczas energetyzujących rozgrzewek tanecznych, które poprowadził Robert Jarek – osobowość telewizyjna, prezenter i konferansjer.

Szkolenie marketingu online Kampania WOW

fot. Szkoła Fotografa Mateusz Janiec

Wyjątkowi prelegenci szkolenia Kampania WOW

Oprócz Magdaleny Pawłowskiej na scenie pojawili się wybitni eksperci oraz absolwenci poprzednich szkoleń Kampania WOW, którzy opowiedzieli własne historie sukcesu.

Pierwszą ekspertką, która pojawiła się na scenie podczas tej edycji szkolenia marketingu online Kampania WOW 2023, była Dominika Żakkobieta biznesu i założycielka marki DeeZee. Podzieliła się z uczestnikami Kampanii WOW, historią swojej marki oraz podpowiedziała wiele intrygujących wskazówek. W piątkowy wieczór Dominika brała udział w panelu eksperckim, podczas którego odpowiadała na różne nurtujące pytania.

– “Nie pokażemy innym osobom, które stoją po drugiej stronie kamery, że jesteśmy ekspertami, jeżeli nie zaprezentujemy im swojej wiedzy. Trudno w inny sposób to udowodnić. Żebyśmy byli autentyczni i żeby zbudować zaufanie z odbiorcami, musimy się tą wiedzą dzielić. Ja wam z całego serca życzę, żebyście się odważyli, nie czekali, kiedy jest idealny moment. On jest w tej chwili. Bądźcie wśród 1% osób, które się odważą, zaczną działać i osiągną sukces"- radziła Dominika Żak.

Bracia Bartosz i Tobiasz Boral to autorzy marki kursów Best Brain, które uczą metod szybkiego zapamiętywania. Podzielili się swoją receptą na skalowanie biznesu online i automatyzację kampanii sprzedażowych.

Agnieszka Dembińska, ekspertka magazynowania materiałów niebezpiecznych, udzieliła cennych wskazówek na temat budowania społeczności od zera i sprzedaży w trudnej niszy.

– "Najważniejszą rzeczą, jaką uczestnicy powinni wynieść z Kampanii WOW, jest zrozumienie, że trzeba działać. Nie ważne, czy będziesz się przewracać i popełniać błędy. Musisz działać. Jak nie działasz, nie idziesz do przodu. W każdej dziedzinie będą górki i dołki, więc nie możesz się poddawać i myśleć, że tylko Ty tak masz" – podsumowała Agnieszka Dembińska.

Wspaniały duet prelegentów, czyli Magdalena Mleczkowska i Pawel Sado, zaprezentował kolejną wartościową historię z puentą. Pokazał, jak świadomie rozumieć życie oraz rzeczywistość, tak aby maksymalnie i przy minimalnym wysiłku wykorzystać swoje możliwości.

Estera Michalak, znana jako Laktopołożna, dzięki swojej historii pokazała uczestnikom Kampanii WOW 2023, że nie ma ograniczeń do budowania biznesu online, nawet jeżeli cała branża w to wątpi. Jest ona doskonałym przykładem na to, że można pracować z każdego miejsca na świecie i wieść godne życie.

Na koniec Bartek Indygo, praktyk duchowości, poprowadził zbiorową medytację, która dodała energii, oczyściła umysły uczestników wydarzenia oraz pozwoliła im uwierzyć, że odniosą niezwykłe sukcesy.

Szkolenie marketingu online Kampania WOW

fot. Szkoła Fotografa Mateusz Janiec

Nagrody za spektakularne osiągnięcia w sprzedaży podczas Kampanii WOW

Organizatorka zorganizowała także ceremonię wręczenia nagród dla absolwentów swoich kursów. Aż 17 osób zostało uhonorowanych za osiągnięcie spektakularnych wyników w sprzedaży. Do 5 z nich powędrowały Platynowe Płyty za przekroczenie 1 miliona złotych przychodu ze sprzedaży kursów online. Natomiast 12 osób odebrało Złotą Płytę za przebicie kwoty 100 tysięcy złotych w sprzedaż kursów online. Wyróżnienia te są potwierdzeniem działania umiejętności i wiedzy, jakimi Magdalena Pawłowska dzieli się z uczestnikami kursu Kampania WOW.

 

Opinie o konferencji Kampania WOW

W tej edycji konferencji Kampania WOW, która odbyła się stacjonarnie oraz online, udział wzięły aż 234 osoby. Uczestnicy chcieli zdobyć konkretną i sprawdzoną wiedzę oraz stworzyć strategię marketingową dla własnych marek. Różnorodność osobowości i branż wspaniale się uzupełnia podczas ćwiczeń oraz przerw. Wzajemna pomoc, kreatywność i wsparcie były nieodłącznym elementem tego wydarzenia. Tak wypowiadają się uczestnicy wydarzenia:

– "Mnie urzeka to, że Magda zadbała o każdy szczegół. Konferencja była bardzo inspirującą i ciekawa" – Monika Maziejuk.

– "Wiele branż rozwija się w internecie. Ja widzę szereg korzyści, chciałam to zrobić dobrze, profesjonalnie i szybko. Dlatego jestem tutaj" – Monika Zmudziejewska.

– "Ja już sprzedaje swoje kursy i e-booki. Ale robię to samodzielnie i intuicyjnie. Chciałam zaoszczędzić swojego czasu i zrobić to profesjonalnie, tak, jak się należy" – Marta Magdzińska- Sochacka.

– "Na pewno jestem wśród osób, które chcą tego samego, co ja! To jest fajne uczucie" – Ewa Birlet.

– "Wynoszę nowe pomysły, nowe inspiracje i daje mi to kopa do działania" – Martyna Winnicka.

Szkolenie marketingu online Kampania WOW

fot. Szkoła Fotografa Mateusz Janiec

To już było, ale możesz skorzystać z nagrań Kampanii WOW!

Jeśli na samą myśl o tym, że nie udało Ci się skorzystać z konferencji Kampanii WOW, tym razem plujesz sobie w brodę, to jeszcze nic straconego Być może jednak Twój grafik pod koniec kwietnia tego roku był napięty do granic możliwości i nie było takiej możliwości, by wziąć udział w Kampanii WOW, Nadal możesz zdobyć cenną wiedzę, jaką Magdalena Pawłowska podzieliła się z uczestnikami tego wydarzenia. Możesz kupić nagrania wideo, które dostępne będą od 16 maja 2023. Aktualnie trwa przedsprzedaż na https://kampaniawow.pl.

 

 

Autorem zdjęć zamieszczonych w tym artykule jest Szkoła Fotografa Mateusz Janiec.

Patronat medialny: Nowa Sprzedaż, Kobiety przy kawie, Sprawny.Marketing, Imperium Kobiet, Warto Znać, Marketer+, Business Hub, Customer Experience Manager, Miasto Kobiet.

 

Materiały prasowe.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz