PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweRelacja z wydarzenia biznesowego "Szczecin Biznes Inspiracje" 2023
Relacja z wydarzenia biznesowego "Szczecin Biznes Inspiracje" 2023

Relacja z wydarzenia biznesowego "Szczecin Biznes Inspiracje" 2023

przez Biznesowe materiały prasowe

"Szczecin Biznes Inspiracje" to wyjątkowe wydarzenie biznesowe dla przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego. W III edycji wydarzenia wzięło udział niemal 130 firm, uczelni i stowarzyszeń. Ten event biznesowy stał się platformą do networkingu pomiędzy lokalnym biznesem a środowiskiem akademickim.

 

Wydarzenie biznesowe "Szczecin Biznes Inspiracje"

"Szczecin Biznes Inspiracje" jest rozwinięciem i kontynuacją spotkań, które początkowo odbywały się w sali sesyjnej Rady Miasta. Nowa formuła wydarzenia to większy nacisk na prezentacje interesujących i dynamicznie rozwijających się firm z województwa zachodniopomorskiego oraz działania i aktywności szczecińskich uczelni, które mogą być atrakcyjne dla przedsiębiorców. Powstało po to, by zintegrować biznes z nauką, zachęcić do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów i relacji biznesowych.

 

Wydarzenia dla przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego

Mimo że w stolicy Pomorza Zachodniego regularnie odbywa się wiele wydarzeń o charakterze biznesowym, towarzyskim i kulturalnym to "Szczecin Biznes Inspiracje" wypełnia pewną niszę. Z uwagi na dużą liczbę uczestników event stał się bowiem miejscem bezpośrednich rozmów i dyskusji oraz platformą kreatywnych pomysłów. Konkurencyjność na rynku, współpraca w biznesie oraz przy realizacji dużych projektów i przetargów publicznych, wdrażanie nowych technologii, pozyskiwanie nowych pracowników z grona studentów – to tylko wybrane tematy, które były poruszane podczas wystąpień i kuluarowych rozmów podczas wydarzenia.

Relacja z wydarzenia biznesowego "Szczecin Biznes Inspiracje" 2023

"Szczecin Biznes Inspiracje" zostało zorganizowane w zabytkowej Willi Lentza przez Miasto Szczecin we współpracy z Business Clubem, Północną Izbą Gospodarczą, Polską Fundacją Przedsiębiorczości, Kobietowo.pl oraz Moje Flow.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz