PolecanyBiznes.plWiadomości biznesoweRusza V edycja Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate!
biznes w branży nieruchomości i budowlanej

Rusza V edycja Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate!

przez Biznesowe materiały prasowe

Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate to inicjatywa, w ramach której kobiety z branży nieruchomości i budownictwa mogą czerpać wiedzę, doświadczenie i narzędzia do rozwoju osobistego i zawodowego. Przez 10 miesięcy trwania programu uczestniczki będą miały okazję uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach i spotkaniach z mentorami. Składanie aplikacji przez wypełnienie formularza online trwa do 10 sierpnia dla ścieżek I i II oraz do 30 sierpnia – dla ścieżki III.

 

Dlaczego warto zgłosić się do Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate?

Na uczestniczki czekają trzy ścieżki rozwoju. Każda z nich umożliwia udział: w sesjach z mentorami, spotkaniach networkingowych, szkoleniach i warsztatach, a także możliwość uczestnictwa w Gali uroczyście rozpoczynającej V edycję programu Top Woman in Real Estate.

– "Od ponad 6 lat projekt Top Woman in Real Estate wspiera kobiety, w tym roku startuje V edycja Programu Mentoringowego. Inicjatywa cieszy się bardzo dużym uznaniem, zarówno w branży, jak i wśród niezależnych ekspertów! 2 lata z rzędu, w 2021 i 2022 program otrzymał wyróżnienie w konkursie pt. "Super M" dla najlepszych programów mentoringowych w Polsce. Było to możliwe dzięki naszej pracy i wsparciu firmy Kingmakers specjalizującej się w szkoleniach dla mentorów i nadzorowaniu programów mentoringowych oraz wynoszeniu ich na najwyższy poziom europejski" – mówi Krystyna Swojak pomysłodawczyni i Managing Director projektów Top Woman in Real Estate.

 

Wyjątkowy program mentoringowy dla kobiet z branży nieruchomości

– "Byłam mentorem w programie i z przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to wyjątkowy program dedykowany ambitnym kobietom – koncentruje się równocześnie na rozwoju osobistym i zawodowym, dając uczestniczkom szansę na poznanie innych, podobnie myślących profesjonalistów na podobnym etapie kariery. Pozwala to na nawiązanie cennych relacji, które wspierają dalszą drogę zawodową w branży nieruchomości, gdzie kobiet wciąż nie ma tak wiele" – mówi Ewelina Kałużna, Dyrektor Zarządzająca w Business Link.

 

3 ścieżki rozwoju w Programie Mentoringowym Top Woman in Real Estate

Uczestniczki mogą skorzystać z następujących możliwości udziału w programie:

  • I ścieżka rozwoju – Program Mentoringowo-Inspiracyjny – dla pań z minimum 3-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości – jest to podstawowa ścieżka rozwoju osobistego i zawodowego łącząca elementy networkingu, inspiracji i mentoringu, skierowana do kobiet rozpoczynających karierę w branży nieruchomości i budownictwa.
  • II ścieżka rozwoju – Program Mentoringowy – dla pań z minimum 7 -letnim doświadczeniem zawodowym w branży nieruchomości – spotkania indywidualne 1 na 1, z mentorem z branży nieruchomości. Ścieżka rozwoju osobistego i kariery łącząca program mentoringowy z bardzo bogatym programem rozwojowym.
  • III ścieżka rozwoju – Program Menedżerski – dla pań z top managementu z minimum 10-letnim doświadczeniem zawodowym w branży nieruchomości – spotkania indywidualne z zawodowym mentorem posiadającym certyfikat i doświadczenie w zarządzaniu w korporacjach.

 

Eksperci z branży nieruchomości

Nasi Mentorzy to rozpoznawalni managerowie rynku nieruchomości i budowlanego, uznani specjaliści w swoich dziedzinach, angażujący się w procesy mentoringowe wewnątrz swych firm, a i w Programach takich, jak nasz.

– "Jako Managerka Projektu uczestniczę w części spotkań oraz koordynuję pracę Mentorów z Mentees (a od ubiegłej edycji liczba Mentees wzrosła z 45 do 75) i przyznaję, że jest to ekscytujący i niezwykle rozwijający proces, bez względu na to, z jakiego rodzaju potrzebami czy wyzwaniami Mentees przychodzą do Programu" – mówi Wioletta Fabrycka, Manager Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate.

 

Mentoring kryzysowy i wsparcie w trudnych sytuacjach

W tym roku uczestniczki mogą liczyć także na mentoring kryzysowy i wsparcie interwencyjne w trudnych sytuacjach zawodowych i osobistych, gdyby takie wydarzyły się po drodze. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązania, ponieważ w poprzednich edycjach niektóre z uczestniczek bardzo tego potrzebowały.

 

Nabór do Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate

Program Mentoringowy trwa od września 2023 do czerwca 2024. Nabór do I i II ścieżki trwa do 10 sierpnia, a do III – do 30 sierpnia. Zachęcamy do zgłoszeń! Więcej informacji na temat Programu znajdziesz tutaj.

Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate

O Top Woman in Real Estate

Top Woman in Real Estate to projekt, który powstał z potrzeby docenienia i pokazania światu roli kobiet, które prowadzą ważne i przełomowe projekty w branży nieruchomości i budownictwa. Jako pierwszy powstał konkurs i gala, podczas której nagradzamy najważniejsze panie działające w nieruchomościach komercyjnych. Kolejnym etapem był program mentoringowy, którego celem jest łączenie doświadczenia ze świeżym spojrzeniem na biznes.

– "Działamy po to, aby panie ma wysokich stanowiskach poznawały się ze sobą, wymieniały doświadczeniami, wspierały wiedzą młodsze koleżanki" – tłumaczy Krystyna Swojak. Celem programu jest dodawać skrzydeł, wyposażać w narzędzia i wspierać mentorsko kobiety obdarzone wiedzą i talentem na rzecz realizacji ich marzeń zawodowych i osobistych.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz