PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowesemWAW – barcamp o tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki
Konferencja i warsztaty dla specjalistów SEO i SEM

semWAW – barcamp o tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki

przez Biznesowe materiały prasowe

semWAW – edycja start-up to wyjątkowe wydarzenie biznesowe o tematyce marketingu w wyszukiwarkach i analityki, na którym pojawią się eksperci SEO i SEM. Impreza obowiązkowa dla właścicieli startupów, pracowników działów marketingu, przedstawicieli branży e-commerce, ekspertów SEM i SEO oraz agencji marketingu internetowego. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Zarejestruj się już dziś i daj sobie szansę, by zdobyć wiedzę oraz spotkać całą branżę SEO i SEM w jednym miejscu, a także nawiązać kontakty biznesowe.

 

Co to jest konferencja semWAW?

semWAW to bliźniaczy event krakowskiego semKRK, który odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie połączy najlepszych ekspertów SEM i SEO, którzy zaprezentują się na scenie, a także w panelu dyskusyjnym dotyczącym startupów. Dostarczą oni potężną dawkę specjalistycznej wiedzy z zakresu SEM i SEO, podaną w przystępny sposób, w formie konferencji oraz warsztatów. Barcamp semWAW to konferencja w swobodnym stylu z dostępnym barem, strefą zachęcającą do rozmów i wymiany poglądów oraz stoiskami partnerów.

 

Kiedy i w jakich okolicznościach zrodził się pomysł, by stworzyć semWAW?

– "Pomysł na wycieczkę z naszą konferencją do Warszawy narodził się już jakiś czas temu. Zastanawialiśmy się nad miejscem na to wydarzenie oraz nad tym, jak wielką publiczność przyjąć. Gdy zwiedziliśmy Google for Startups przy Placu Konesera, od razu wiedzieliśmy, że to jest to miejsce, którego szukaliśmy na nasz barcamp! Jest idealnym połączeniem tego, co pamiętamy z pierwszych edycji semKRK z nowoczesnością i tym, co wypracowaliśmy w Krakowie przez te 21 edycji. Przyjmiemy 200 uczestników, więc mniej niż w Krakowie, podczas ostatnich małych edycji w Muzeum Manggha, ale cieszymy się z tego, ponieważ chcemy zachować startupowy klimat wydarzenia" – mówi Kamil Leśniak – organizator semKRK i semWAW.

 

Konferencja i warsztaty dla specjalistów SEO i SEM

semWAW to wydarzenie, które powstało z myślą o właścicielach startupów, pracownikach działów marketingu, przedstawicielach branży e-commerce, specjalistach SEO i SEM, a także agencjach marketingu internetowego.

– "Na konferencji semWAW poruszone zostaną głównie tematy: startup, SEM, SEO i e-commerce, więc jeśli pracujesz w tych branżach, chcesz dowiedzieć się więcej o startupach, ich prowadzeniu i marketingu – to wydarzenie będzie dla Ciebie idealne!" – dodaje Kamil Leśniak.

 

Atrakcje dla uczestników konferencji semWAW

Szczegółowa agenda pojawi się w październiku. Już teraz wiemy, że na tym wyjątkowym wydarzeniu gromadzącym ekspertów z branży SEO i SEM, wystąpią:

 • Paweł Sokołowski – Co-founder Contadu & Clusteric,
 • Dominik Fajferek – SEO Team Leader w WhitePress®,
 • Tomasz Trzósło – Head of Marketing Analytics w Bluerank.

 

Do udziału w panelu dyskusyjnym na temat: "Jak startupy zbierają i wykorzystują dane w marketingu?" zaproszono:

 • Artura Pajkerta – Head of Marketing w cyber_Folks,
 • Mateusza Muryjasa – Data Scientist w re:silo,
 • Krzysztofa Modrzewskiego – Head of Education w Witbee.

A to nie koniec atrakcji, o które zadbali organizatorzy.

– "Wśród głównych atrakcji wydarzenia wymieniłbym:

 • Możliwość spotkania się z naszymi sponsorami i odwiedzenia ich stoisk, a wśród nich będą m.in.: OrionMedia (sponsor główny konferencji), Senuto, WhitePress, Semstorm czy NoFluffJobs.
 • Możliwość wysłuchania prelekcji od ekspertów, którzy są praktykami i znają się na marketingu jak nikt inny.
 • Darmową pizzę dla uczestników sponsorowaną przez firmę Semstorm.
 • Niską cenę biletu.
 • Warsztaty online w dniach 13 i 14 listopada, na których można zdobyć dodatkową wiedzę w tematach: Google Ads&Analytics oraz SEO.
 • Przy zakupie pakietu na warsztaty online i konferencję: bilet na konferencję gratis (dla pierwszych 10 osób)." – podkreśla organizator.

 

Kiedy odbędzie się konferencja semWAW i jak wziąć w niej udział?

Konferencja semWAW odbędzie się piątek 17 listopada 2023 o godzinie 18 na Campusie Google w Warszawie. Kup bilet na semWAW już dziś i daj sobie szansę, by poznać najnowsze trendy, zdobyć wiedzę oraz spotkać całą branżę SEO i SEM w jednym miejscu, a także nawiązać kontakty biznesowe. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie internetowej: semwaw.pl.

Kto organizuje semWAW?

DevaGroup to agencja reklamowa SEO / SEM, która wspiera integrację branży i chce zapewniać przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także poznania najnowszych trendów w luźnej, barcampowej atmosferze. Agencja DevaGroup od 8 lat organizuje semKRK – konferencję dla specjalistów SEO i SEM, na której spotykają się eksperci z branży.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz