PolecanyBiznes.plWiadomości biznesoweVII edycja konkursu Top Woman in Real Estate
Kobiety w branży nieruchomości

VII edycja konkursu Top Woman in Real Estate

przez Biznesowe materiały prasowe

Konkurs Top Woman in Real Estate dedykowany jest kobietom działającym w branży nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku wyróżniły się indywidualnymi osiągnięciami zawodowymi. Poza tym w plebiscycie wyłonione zostaną najlepsze zespoły zarządzanie przez kobiety oraz firmy wspierające rozwój zawodowy kobiet w branży nieruchomości.

 

Konkurs Top Woman in Real Estate – co to takiego?

Top Woman in Real Estate to inicjatywa, która powstała z potrzeby docenienia i pokazania światu roli kobiet, które prowadzą ważne i przełomowe projekty w branży nieruchomości i budownictwa. Celem programu jest "dodawanie skrzydeł", tj. wyposażenie w odpowiednie narzędzia oraz wspieranie kobiet obdarzonych wiedzą i talentem na rzecz realizacji ich marzeń zawodowych. – Działamy po to, aby panie na wysokich stanowiskach poznawały się ze sobą, wymieniały doświadczeniami, wspierały wiedzą młodsze koleżanki – tłumaczy Krystyna Swojak. W skład całego projektu wchodzą coroczne konkursy, konferencje, gale, a także program mentoringowy, którego celem jest łączenie doświadczenia ze świeżym podejściem do biznesu.

 

Wyróżnienie dla kobiet w branży nieruchomości

– "Nasz konkurs to idealna sposobność, aby docenić, celebrować i uhonorować wyjątkowe osiągnięcia kobiet w branży nieruchomości. Pragniemy dzięki niemu pokazać, że sukces nie zna płci, a wysiłek, determinacja i talent są wartościami uniwersalnymi. Poprzez podkreślanie i nagradzanie osiągnięć kobiet z branży nieruchomości inspirujemy inne kobiety do dążenia do swoich celów i pokonywania wyzwań i trudności. Chcemy, konkurs Top Woman in Real Estate był przestrzenią, która promuje równość szans i wspiera rozwój kobiet w biznesie związanym z nieruchomościami, tworząc tym samym inspirujący wzorzec dla kolejnych pokoleń" – mówi Krystyna Swojak, Managing Director, Top Woman in Real Estate.

 

Nagrody w konkursie Top Woman in Real Estate

Nagrody w plebiscycie Top Woman in Real Estate zostaną przyznane przez Jury złożone z autorytetów branży nieruchomości i budownictwa. Kapituła oceni zarówno konkretne osiągnięcia, jak i szczególne umiejętności. Nagrodzone zostaną kobiety z niemal wszystkich obszarów nieruchomości i budownictwa, w tym m.in. architektury, inżynierii, rozwoju, sprzedaży, marketingu i zrównoważonego rozwoju. Uczestniczki konkursu Konkurs Woman in Real Estate zostaną ocenione w 12 kategoriach podstawowych oraz 2 kategoriach grupowych – "Najlepszy zespół zarządzany przez kobietę" oraz "Firma wspierająca kobiety". Poza tym Rada Programowa konkursu przyzna również nagrodę specjalną pt. "Personality of the Year", czyli kobietę zajmującą stanowisko top management, która miała największy wpływ na branżę nieruchomości w ostatnim roku. Niezależną kategorią specjalną jest również "People’s Choice – online voting", w której spośród finalistek konkursu to internauci wybierają swoją laureatkę.

Finalistki zostaną wyłonione podczas obrad kapituły Jury konkursu. W każdej kategorii zostanie wybranych maksymalnie 5 osób. W kategorii specjalnej "People’s Choice – online voting", znajdą się natomiast finalistki wszystkich kategorii konkursu, na które będzie można oddawać swoje głosy. Głosowanie online potrwa od 26 kwietnia do 12 maja.

 

Finalistki – kobiety w branży nieruchomości

Lista finalistek konkursu Top Woman in Real Estate zostanie umieszczona na stronie internetowej www.topwoman.pl do 26 kwietnia 2024 roku, wraz z opisem ich sylwetek i osiągnięć. Zwyciężczynie każdej z kategorii zostaną ogłoszone na finałowej Gali Top Woman in Real Estate, która odbędzie się na początku czerwca w Warszawie. Więcej informacji o Gali rozstrzygającej konkurs już wkrótce! Jako patron medialny tego wydarzenia gorąco zachęcamy do przesyłania zgłoszeń w tegorocznej edycji konkursu Top Woman in Real Estate, który doskonale wpisuje się w ideę naszego projektu "Rok kobiet w biznesie".

Powiązane artykuły

Napisz komentarz