PolecanyBiznes.plPorady BiznesoweWspieraj portal na Patronite
Zostań Patronem i Przyjacielem portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl

Wspieraj portal na Patronite

przez Renata Zielezińska

Żyjemy w pięknych czasach, gdy dziennikarze, copywriterzy i internetowi twórcy pracujący z pasją i zaangażowaniem, mogą uzyskać wsparcie od Patronów, zwane finansowaniem społecznościowym. Już teraz możesz zostać Patronem portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl na popularnym portalu crowdfundingowym Patronite.pl. Twoje regularne i comiesięczne wsparcie będzie sygnałem, że to, co od robimy z pasją i zaangażowaniem ma sens, a dodatkowo ułatwi nam rozwój.

 

Popularny portal biznesowy PolecanyBiznes.pl

Portal ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl powstał w 2022 roku. Bardzo szybko stał się lubiany przez Czytelników i Czytelniczki. Powstał z potrzeby serca oraz podpowiedzi intuicji po lekturze wyjątkowej książki o ludziach biznesu. Stworzyliśmy go dla przedsiębiorców i z myślą o nich. Pragniemy opowiadać na nim niezwykłe historie różnorodnych biznesów. Chcemy zbudować na nim niezwykły katalog polecanych firm i między innymi na to przeznaczymy finanse pozyskane na Patronite.

Poza tym na popularnym portalu biznesowym PolecanyBiznes.pl informujemy o wszystkim, co ważne, dla przedstawicieli świata biznesu. Piszemy o właścicielach firm, przedsiębiorcach, liderach biznesu, wydarzeniach biznesowych, kobiecych biznesach, biznesach mam. Prezentujemy historie ludzi biznesu oraz porady biznesowe.  Mamy mnóstwo pomysłów na kolejne lata pracy i tematy publikacje.

Serwis biznesowy PolecanyBiznes.pl od początku prowadzony jest z pają i zaangażowaniem. Nie zależy nam na tym, aby stał się słupem ogłoszeniowym. Chcemy, aby było to estetyczne miejsce w sieci. A największą nagrodą dla redakcji są powracający Czytelnicy, którzy chcą wspierać działalność portalu oraz inwestować w jego rozwój. Cieszą nas również wiadomości z podziękowaniami i słowami uznania.

 

Co to jest Patronite.pl?

Patronite to platforma umożliwiająca twórcom, blogerom, dziennikarzom i influencerom pozyskiwanie wsparcia finansowego w postaci finansowania społecznościowego. Dzięki temu niezależni twórcy mogą zająć się rozwijaniem swoich pasji.

 

W jaki sposób możesz wesprzeć portal PolecanyBiznes.pl na Patronite?

Słowa mają ogromną moc. Jednak naszą największą mocą jest wyjątkowa społeczność Czytelniczek i Czytelników. Jeśli choć raz zajrzałeś/aś na portal biznesowy PolecanyBiznes.pl i uważasz, że publikowane na nim treści są interesujące, będziemy bardzo wdzięczni za Twoje wsparcie.

 

Dlaczego warto rozważyć comiesięczne wsparcie portalu PolecanyBiznes.pl?

Wspierając nas finansowo poprzez Patronite:

 • Zapewniasz możliwość zbudowania niezwykłego Katalogu Polecanych Firm.
 • Wspierasz niezależną dziennikarkę i pasjonatkę copywritingu.
 • Uzyskasz dostęp do grupy na Facebooku, w której masz możliwość sugerowania tematyki artykułów.
 • Pomagasz nam w dalszym rozwoju portalu oraz jego promocji.
 • Ułatwiasz tworzenie merytorycznych treści oraz podnoszenie jakości publikowanych materiałów pod względem merytorycznym, technicznym i wizualnym.
 • Zapewniasz nam nowe możliwości dotarcia do innych Czytelników poprzez reklamy oraz media społecznościowe.
 • Patroni, którzy wspierają nas przez co najmniej 12 miesięcy, otrzymają od redakcji uroczy upominek, który prześlemy kurierem.

 

Wydatki związane z prowadzeniem portalu

Prowadzenie portalu wiąże się z pewnymi wydatkami takimi jak: opłata za serwer, domenę, zdjęcia, reklamy, księgowość, program do wystawiania faktur, zakup odpowiedniego sprzętu, udział w szkoleniach i kursach czy lektura książek pozwalająca mi zdobyć cenną wiedzę. Uważamy jednak, że każde z tych działań ma sens.

 

Wsparcie Patronów niezbędne do rozwoju portalu

Twoje wsparcie na Patronite.pl pozwoli nam skupić się na przygotowywaniu jeszcze bardziej przydatnych dla Ciebie treści merytorycznych. Jednym z priorytetów jest dla nas stworzenie Katalogu Polecanych Firm (i właśnie na to, w pierwszej kolejności przeznaczymy zebrane fundusze, by następnie móc zaoferować Patronom portalu PolecanyBiznes.pl dodanie wizytówki do naszego katalogu). Celem portalu nigdy nie było publikowanie klikbajtowych tytułów, tylko po to, by nabijać statystyki z ilością wyświetleń. Zależy nam na tym, aby dawać Czytelnikom wartość, dlatego od początku istnienia serwisu skupiamy się na tworzeniu wartościowych treści.

Marzymy o tym, aby móc oferować jeszcze wyższą jakość i poruszać na portalu biznesowym PolecanyBiznes.pl tematy ważne dla naszych Czytelników. W związku z tym potrzebujemy Twojego wsparcia! Już teraz możesz zostać Patronem portalu PolecanyBiznes.pl na popularnym portalu crowdfundingowym Patronite.pl. Twoje jednorazowe i comiesięczne wsparcie (niewielką lub całkiem znaczną kwotą – według Twojego uznania) pozwoli nam nieustannie pracować nad ulepszeniem działania strony, skorzystać z płatnych form promocji czy zatrudnić korektorkę, która poprawi drobne błędy i niedociągnięcia.

Poza tym każde wsparcie będzie dla nas jasnym sygnałem, że to, co robimy, ma sens. Dołączając do grona Patronów popularnego portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl na portalu Patronite, zyskasz też unikalną możliwość decydowania o tematyce artykułów oraz przyszłości portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl.

 

Zostań Patronem i Przyjacielem portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo cenne. Pomaga nam się rozwijać, szlifować kolejne umiejętności, brać udział w szkoleniach, a także poruszać istotne, zasugerowane przez Patronów tematy. Słowem – pozwala nam finansować wszystko, co niezbędne w naszej codziennej pracy. Twoje wsparcie pozwoli nam wypełniać merytoryczną wiedzą, jakiej poszukują Czytelnicy większość artykułów bez konieczności zasypywania go mnóstwem reklam.

 

Benefity dla Patronów portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl

W zamian za wsparcie na Patronite.pl oferujemy:

 • Certyfikat online z podziękowaniem za wsparcie.
 • W przyszłości – dodanie firmy do Katalogu Polecanych Firm (jak już nazbieramy na jego dokończenie).
 • Wypisanie imienia i nazwiska oraz nazwy firmy (jeśli posiadasz firmę) w artykule z podziękowaniem za wsparcie. Będzie to artykuł opublikowany na przełomie roku.
 • Zaproszenie do udzielania wypowiedzi w artykule lub do wywiadu.

Zostań Patronem i Przyjacielem portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl

Dołącz do Przyjaciół portalu PolecanyBiznes.pl na Patronite

Jedną z form wsparcia i rozwoju portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl jest możliwość dołączenia do grona Patronów lub Patronek. Portal Patronite.pl umożliwia wsparcie finansowe od 10 do 150 zł miesięcznie. Dla każdego progu wsparcia przygotowaliśmy różnego rodzaju bonusy dla Patronów. Sprawdź: https://patronite.pl/polecanybiznes.pl.

 

Już teraz z całego serca dziękujemy za każde wsparcie!

Powiązane artykuły

Napisz komentarz