PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweWydarzenie biznesowe City Tour z Kapcewicz
Wydarzenie biznesowe City Tour z Kapcewicz

Wydarzenie biznesowe City Tour z Kapcewicz

przez Biznesowe materiały prasowe

Możesz czekać (nie wiadomo jak długo) na moment desperacji, by wprowadzić zmiany w swoim życiu. Tylko po co marnować czas?! Już teraz wybierz się na City Tour z Kapcewicz. Zainspiruj się niezwykłymi historiami kobiet biznesu, które potrafią zwalić z nóg. Pozwól sobie na mentalny reset i osiągnij nowe rezultaty. Czujesz, że utknąłeś/ęłaś w miejscu? Poszukujesz inspiracji do zmiany? Chcesz dowiedzieć się jak ruszyć w kierunku realizacji swoich marzeń i odnaleźć prawdziwe flow w życiu i biznesie? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Poznaj siłę mentalną resetu i momentu AHA.

 

Dlaczego warto wziąć udział w City Tour z Kapcewicz i jej gośćmi?

Uczestnicy spotkań z cyklu City Tour z Kapcewicz będą mieli okazję:

 • Poznać wyjątkową metodologię, którą Beata Kapcewicz stosuje w swojej szkole L.A.T., pomagającą przełamywać mentalne bariery.
 • Dowiedzieć się, jak w krótkim czasie można wyjść z kryzysu i osiągnąć wolność finansową.
 • Zrozumieć, jak budować silną markę osobistą bez kosztownych inwestycji i żmudnych strategii marketingowych.
 • Poznać historie sukcesu innych Kobiet Biznesu i przedsiębiorczyń, które osiągnęły swoje cele, korzystając ze wskazówek Beaty Kapcewicz.
 • Odkryć możliwości, które jeszcze niedawno były poza zasięgiem Twojego umysłu.
 • Doświadczyć mentalnego resetu – momentu AHA.
 • Poznać sposób na szczęśliwe i świadome życie.
 • Nauczysz się patrzeć na świat, ludzi i wyzwania z innej perspektywy.
 • Dowiesz się, jak wydostać się z miejsca, które marnuje twój potencjał.
 • Poznasz prawdziwą historię jak wyjść z bankructwa i wejść na drogę wolności finansowej dzięki metodyce D.P.S.
 • Otrzymasz wskazówki jak zbudować szybko i bez inwestycji markę osobistą stając się ekspertem w mediach.

 

Kiedy odbędą się spotkania City Tour z Kapcewicz?

Wybierz się na jedno ze spotkań, które odbędą się:

 • 21 września 2023 roku w Gdańsku z gościnnym wystąpieniem Żanety Hejne – top ekspertki w branży rachunkowej i administracji.
 • 25 września 2023 roku w Zabrzu z udziałem Eweliny Dagiel-Surmańskiej – liderki edukacyjnej i ekspertki od pozytywnej dyscypliny.
 • 26 września 2023 roku we Wrocławiu z inspirującą Magdaleną Szewczuk, kobietą biznesu i niezależną finansowo przedsiębiorczynią.

 

Dla kogo wydarzenie City Tour z Kapcewicz jest absolutnym must-have?

To wydarzenie numer jeden z kategorii Biznes-Motywacja-Rozwój, na którym dowiesz się, jak prowadzić życie i biznes na flow. Zostało zaplanowane z myślą o:

 • osobach, które pragną osiągnąć lepsze rezultaty w życiu i biznesie;
 • osobach, które chcą zacząć żyć w zgodzie ze sobą i mieć dobre relacje z otoczeniem;
 • przedsiębiorcach, menadżerach i wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności przywódcze.

 

Podczas City Tour z Kapcewicz poznasz wyjątkowe kobiety biznesu:

Beata Kapcewicz – jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Przedsiębiorczyni, trenerka mentalna i coach kariery, której projekty dotarły do wielu krajów. Przeprowadziła blisko 150 000 osób przez zmiany w życiu i biznesie. Jest ekspertką ds. przywództwa i budowania kariery, prelegentką TEDx oraz autorką bestsellerów. Współtworzyła znane marki takie jak Architekci Kariery i Librandt.

Żaneta Hejne – księgowa, prezes w firmie H&Z, ekspertka w branży rachunkowej i administracji, mentorka oraz coach biznesowy. Zbudowała silną markę osobistą i jest liderką zmiany mentalnej i budowania prestiżu w swojej branży. Kobietą przebojowa, która wciąż chce więcej od życia i uparcie podąża w kierunku realizacji swoich marzeń. W biznesie jest przykładem zdrowego balansu i dzielenia czasu między pracę a życie rodzinne i realizację swoich pasji.

Ewelina Dagiel-Surmańska – właścicielka Akademii Rozwoju What’s up i liderka edukacyjna, która stworzyła autorski program dla nauczycieli szkół językowych. Ekspertka od pozytywnej dyscypliny i budowania zespołów. Jest pasjonatką języka angielskiego i nowoczesnych form edukacyjnych, które wspierają rozwój językowy dzieci i młodzieży. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie edukacyjne i biznesowe, którym dzieli się, prowadząc warsztaty dla właścicieli i lektorów placówek edukacyjnych.

Magdalena Szewczuk – kobieta niezależna mentalnie i finansowo, która w wieku 30. lat przeszła na finansową emeryturę, działając w branży MLM. Właścicielka Klubu Czerwona Szpilka. Jej misją jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym poprzez networking, programy edukacyjne oraz usługi dla biznesu. Jest kobietą, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele i z niezwykłą skutecznością je realizować.

Wydarzenie biznesowe City Tour z Kapcewicz

Zaplanuj wrzesień w swoim biznesie

Możesz czekać (nie wiadomo jak długo) na moment desperacji, by wprowadzić zmiany w swoim życiu. Tylko po co marnować czas?! Już teraz wybierz się na City Tour z Kapcewicz. Zainspiruj się niezwykłymi historiami kobiet biznesu, które potrafią zwalić z nóg. Pozwól sobie na mentalny reset i osiągnij nowe rezultaty. Czujesz, że utknąłeś/ęłaś w miejscu? Poszukujesz inspiracji do zmiany? Chcesz dowiedzieć się jak ruszyć w kierunku realizacji swoich marzeń i odnaleźć prawdziwe flow w życiu i biznesie? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Poznaj siłę mentalną resetu i momentu AHA. Odważ się sięgać w życiu po więcej!Więcej informacji o wydarzeniu:
https://kursy.momentumway.com/funnel/beata-kapcewicz-na-zywo/city-tour/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz