PolecanyBiznes.plPorady BiznesoweWyróżnij swoją firmę w Internecie, daj się poznać nowym klientom
Wyróżnij swoją firmę w Internecie PolecanyBiznes.pl

Wyróżnij swoją firmę w Internecie, daj się poznać nowym klientom

przez Renata Zielezińska

Prowadzenie firmy w Polsce wcale nie należy do najłatwiejszych. 10-letni staż budowania własnego biznesu jest dla mnie potwierdzeniem, że robię to dobrze. Słucham swojej intuicji. Działam ekspresowo i szybko, często wbrew rozumowi. Moim zdaniem jest to jeden z czynników, który wpływa na sukces mojej firmy. Z rozmów z innymi przedsiębiorcami wiem, że wielu z nich zakłada firmy lub otwiera sklepy internetowe, jednak nie robi nic więcej, by zadbać o sukces swojego biznesu czy budować rozpoznawalną markę. Stąd też zrodził się pomysł, by stworzyć portal ludzi biznesu, na którym będę opowiadać historie ludzi biznesu. I tak powstał PolecanyBiznes.pl.

 

Social selling — umacnianie pozycji przedsiębiorców poprzez społeczność

Na Twojej biznesowej drodze pojawiły się trudności, które cię przytłoczyły? A może założyłeś firmę i nie masz pojęcia co zrobić, by pojawiły się pierwsze zlecenia? Zastanawiasz się jak zarobić pierwsze pieniądze? PolecanyBiznes.pl powstał po to, aby pomóc ruszyć z miejsca przedsiębiorcom i firmom, które utknęły w martwym punkcie. Przedsiębiorco, skorzystaj z doświadczenia ludzi, którzy wcześniej kroczyli ścieżką, przed którą stajesz dziś lub stanąłeś w momencie zakładania własnej firmy.

 

PolecanyBiznes.pl — dołącz do społeczności firm odnoszących niebywałe sukcesy!

Postanowiłam zaprojektować i stworzyć środowisko, w którym możesz zdobywać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności, dzielić się doświadczeniem i budować relacje. Wszystko po to, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Projekt PolecanyBiznes.pl powstał z myślą o małych biznesach, rodzinnych manufakturach czy jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Do współpracy zapraszam również korporacje, duże firmy, przedsiębiorstwa, instytucje, fundacje i organizacje. Wszystko po to, aby zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby twój biznes przeszedł na wyższy poziom.

Mam nadzieję, że stworzymy przyjazne środowisko składające się z osób, które rozumieją, jaką podróż należy przejść od otwarcia firmy do zbudowania silnej marki, która pozostaje w pamięci klientów. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał stawiać czoła temu wyzwaniu samodzielnie.

 

Kilka słów o twórczyni PolecanyBiznes.pl

Jestem wielokrotnie nagradzaną kobietą sukcesu. Świadczę profesjonalne usługi copywriterskie, jestem Wirtualną Asystentką, redaktor kosmetyczną i blogerką lifestylową. Moją pasją jest inspirowanie i wspieranie przedsiębiorców niezależnie od branży oraz zapewnienie im przestrzeni do rozwoju firm. W ciągu 10 lat prowadzenia własnej firmy stworzyłam 2 silne marki: magazyn kosmetyczno-urodowy TrustedCosmetics.pl oraz popularny kobiecy blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl. Popełniłam i nadal popełniam mnóstwo błędów jako przedsiębiorca. Uważam, że są one niezbędnym etapem podróży, jaką jest prowadzenie własnego biznesu. Ty wcale nie musisz popełniać swoich. Możesz uczyć się na moich błędach.

PolecanyBiznes.pl to społeczność przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn. Wymiana doświadczeń, realizacja wspólnych pomysłów i budowanie rozpoznawalnych oraz przynoszących zyski firm – to tylko kilka celów do zrealizowania. Wierzę, że każdy z czytelników odwiedzający portal biznesowy PolecanyBiznes.pl ma zdolność do osiągania niesamowitych rzeczy, której nie można zmarnować.

Wyróżnij swoją firmę w Internecie PolecanyBiznes.pl

Prowadzenie własnej firmy to wyzwanie

  • Otworzyłeś własną firmę, aby mieć więcej czasu wolnego na realizację pasji, jednak czujesz się bardziej przytłoczony niż kiedykolwiek wcześniej?
  • Bywasz zdeterminowana do działania, a kolejnego dnia zagubiona i zdezorientowana w swoim biznesie?
  • Masz mnóstwo pomysłów na rozwój własnej firmy, ale boisz się, że nie zadziałają?
  • Chcesz budować świadomość marki, ale nie masz pomysłu jak to zrobić?
  • Czujesz się odizolowany, ponieważ nie znasz osób o podobnych poglądach, z którymi możesz porozmawiać o swoich doświadczeniach z budowaniem swojego biznesu?
  • Masz ochotę się wyżalić, jednak rodzina i znajomi kompletnie nie rozumieją specyfiki działania twojej firmy?

 

Zdobądź umiejętności potrzebne do zrobienia kolejnego kroku w karierze przedsiębiorcy, lidera biznesu. Zainspiruj się historiami i poradami, które znajdziesz na PolecanyBiznes.pl.

 

Zaprojektuj biznes, który przemieni Twoją pasję w zysk. Niech rozwija się on w imponującym tempie.

Powiązane artykuły

7 komentarzy

Zybszek 2022-11-18 - 15:24

Interesujące miejsce! Będę tu stałym bywalcem!

Odpowiedz
Aurelia 2022-11-18 - 15:25

Wow! Gratuluję pomysłu! Chętnie skorzystam z opcji promocji własnego biznesu.

Odpowiedz
Julita 2022-11-18 - 15:25

Fantastyczne miejsce! Dziękuję za jego stworzenie

Odpowiedz
Alicja 2022-11-18 - 15:25

Będę tu zaglądać! Trzymam kciuki za rozwój portalu.

Odpowiedz
Lidka 2022-11-18 - 15:33

Mam tak samo, jak Ty. Również robię swoje!

Odpowiedz
Ada 2022-11-18 - 15:34

Spodobała mi się Twoja historia

Odpowiedz
Joanna 2022-11-18 - 15:35

Także szukam sposobów na zmianę pracy z etatu na własny biznes. Tak samo jak ty, chcę być blisko dziecka. Ale też mieć możliwość zostać z nim w domu, gdy z powodu choroby nie pójdzie do żłobka czy przedszkola

Odpowiedz

Napisz komentarz