PolecanyBiznes.plBiznes"Zagraj o mentoring". Konkurs dla startupów szukających wiedzy

"Zagraj o mentoring". Konkurs dla startupów szukających wiedzy

przez Biznesowe materiały prasowe

Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zapraszają innowacyjne start-upy do udziału w siódmej edycji konkursu "Zagraj o mentoring". Jego zwycięzcy otrzymają zaproszenie do programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka oraz miejsce na studiach podyplomowych Startup Excellence, organizowanych przez UEW.

 

Do kogo skierowany jest konkurs "Zagraj o mentoring"?

Konkurs powstał z myślą o istniejących już firmach, jak i nieformalnych jeszcze start-upach, które pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Co istotne, opracowywany produkt lub usługa powinny być już przynajmniej na etapie prototypu gotowego do komercjalizacji.

 

Jak wziąć udział w konkursie dla firm "Zagraj o mentoring"?

Firmy i start-upy chcące wziąć udział w konkursie powinny do 6 czerwca 2023 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie internetowej www.inqube.pl.

Elementem aplikacji jest także prezentacja, w której przedstawiony zostanie zespół oraz opracowywane rozwiązanie wraz z wytłumaczeniem, na czym polega jego innowacyjność i na jaki problem odpowiada.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, kapituła konkursu wybierze te, które zakwalifikują się do etapu finałowego. Kryteriami oceny będą m.in. przyjęty model biznesowy oraz poziom innowacyjności. Finaliści otrzymają szansę na zaprezentowanie swojego pomysłu przed członkami kapituły.

 

Finał konkursu dla start-upów "Zagraj o mentoring"

Finał tegorocznej edycji "Zagraj o mentoring" oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 20 czerwca 2023 roku, w siedzibie Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości inQUBE, znajdującego się na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W 2022 roku laureatem konkursu "Zagraj o mentoring" został startup Trasee, pracujący nad algorytmami uczenia maszynowego, które znajdują zastosowanie w inteligentnej analizie obrazu z kamer CCTV.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz