PolecanyBiznes.plLifestyleŻeglarskie Mistrzostwa Polski Kobiet

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Kobiet

przez Biznesowe materiały prasowe

Żeglarstwo to jedna z aktywności ludzi biznesu. Już wkrótce, w dniach 24 i 25 czerwca 2023 w Sopocie, odbędą się Żeglarskie Mistrzostwa Polski Kobiet. Po zeszłorocznym sukcesie pierwszych regat kobiet, organizowanych w ramach inicjatywy Woman On Water, tegoroczna edycja zapowiada się równie emocjonująco. Partnerem tytularnym wydarzenia jest marka Dr Irena Eris.

 

Regaty dla kobiet

Regaty odbędą się w Sopocie, z bazą na słynnym sopockim molo, będącym najlepszą żeglarską trybuną w Polsce. W zawodach wezmą udział najlepsze polskie żeglarki, reprezentujące wiele pokoleń oraz różne klasy sportowe i amatorskie. Rywalizować będą na jednakowych, monotypowych jachtach RS21. W ramach mistrzostw zaplanowano 20 wyścigów – krótkich, dynamicznych i widowiskowych, doskonale widocznych dla publiczności zgromadzonej na molo.

 

Marka Dr Irena Eris patronem tytularnym Żeglarskich Mistrzostw Polski Kobiet

– "Kobieca siła, determinacja i ambicja leżą u podstaw DNA marki Dr Irena Eris od samego początku jej istnienia. Dlatego z wielką radością dołączyliśmy do inicjatywy Women On Water i zostaliśmy partnerem tytularnym Żeglarskich Mistrzostw Polski Kobiet. Wydarzenie to stwarza doskonałą przestrzeń do rywalizacji i doskonalenia umiejętności żeglarskich wśród kobiet i pokazuje, że nie ma żadnych barier czy ograniczeń, które mogą powstrzymać kobiety przed osiągnięciem sukcesu w swojej pasji" –wyjaśnia Joanna Łodygowska, szefowa działu komunikacji Dr Irena Eris.

 

Wsparcie dla inicjatyw kobiecych i nie tylko

Marka Dr Irena Eris, znana z doskonałej jakości kosmetyków, sieci profesjonalnych instytutów kosmetycznych oraz luksusowych hoteli SPA, z żeglarstwem związana jest od lat. Wcześniej wspierała między innymi Mistrzostwa Europy Dr Irena Eris ORC European Championship oraz międzynarodowe regaty Sopot Match Race. Jednak Żeglarskie Mistrzostwa Polski Kobiet, których Dr Irena Eris została w tym roku partnerem tytularnym, to nie tylko wydarzenie sportowe, ale też ważna inicjatywa przyczyniająca się do promowania żeglarstwa jako sportu dla każdego, niezależnie od płci czy wieku.

Nadchodzące regaty to doskonała okazja, by z najlepszej żeglarskiej trybuny w Polsce podziwiać hart ducha i sportową rywalizację wśród zawodniczek. Ale to nie wszystko! W miasteczku regatowym na molo, w Strefie Piękna Dr Irena Eris, uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnej diagnozy skóry, przetestować kosmetyki oraz zapoznać się z ofertą salonu Dr Irena Eris Beauty Partner, zlokalizowanym w Sofitel Grand Sopot. Zapraszamy więc do Sopotu po niezapomniane – nie tylko sportowe – przeżycia!

 

Materiały prasowe Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz