PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweZostań prelegentką na Interaktywnej Konferencji Online
Ola Gościniak

Zostań prelegentką na Interaktywnej Konferencji Online

przez Artykuł gościnny

Internet to siła i ogrom możliwości. Mając odpowiednią wiedzę i narzędzia można naprawdę odnieść sukces. Od kilku lat uczę o tym, jak wykorzystać WordPressa do realizacji własnych celów, a także w jaki sposób prowadzić dochodowy biznes online w zgodzie ze sobą. W dniach 13-15 czerwca odbędzie się III Interaktywna Konferencja Online, której motywem przewodnim jest Promocja Produktu Online. Poruszymy tematy Social Mediów, Content Marketingu oraz Sprzedaży.

 

Kim jestem?

Nazywam się Ola Gościniak i Jestem Interaktywna. Jestem autorką książki "Bądź Online" oraz książkoplanera "Rok w biznesie online", do tego jestem mentorką i przedsiębiorczynią.

Od 6 lat pomagam kobietom wyklikać marzenia o własnym biznesie online prowadzonym na własnych zasadach. Na swoich szkoleniach, wykładach i kursach przeszkoliłam już blisko 50 000 kobiet, pokazując im m.in. jak stworzyć od zera swoją stronę www czy sklep internetowy. Tworzę zgraną, pomocną i zaangażowaną społeczność w ramach Jesteśmy Interaktywne.

Byłam prelegentką i mówczynią na takich wydarzeniach, jak I Conference Poznań. Oprócz tego jestem laureatką XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu. Od 2022 jestem też wykładowczynią na Collegium Da Vinci, gdzie przekazuję wiedzę o tworzeniu i promocji własnych produktów, networkingu oraz komercjalizacji kanałów własnych w Internecie.

 

Jaki problem rozwiązuje Interaktywna Konferencja Online?

Coraz więcej osób działa w Internecie i sprzedaje swoje produkty z wykorzystaniem sklepu internetowego, czy też przez portale społecznościowe. Startujący z biznesem online często są zagubieni i nie wiedzą jaki pierwszy krok powinni zrobić, aby odnieść sukces. Obecnie ogromną rolę odgrywa promocja produktów i właśnie o tym chciałabym opowiedzieć uczestniczkom i uczestnikom organizowanej przeze mnie konferencji. "Na czym się skupić na początku? Na co szczególnie zwrócić uwagę? Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Jakie treści tworzyć dla swoich odbiorców?" – te pytania padają z ust praktycznej każdej osoby, która zaczyna swoje działania online. Pomóżmy im razem na początku tej drogi!

 

Dla kogo jest Interaktywna Konferencja Online?

Interaktywna Konferencja Online jest przeznaczona również dla osób, które sprzedają już w Internecie, ale chciałyby poprawić swoje wyniki. Chcą zdobyć nową wiedzę i wdrożyć ją w swoim biznesie. Chcą zobaczyć jakie usprawnienia, zmiany mogą wprowadzić. Chcą dowiedzieć się jak jeszcze skuteczniej promować swoje produkty. Wyciągnijmy do nich wspólnie rękę i wskażmy jakie obszary w swojej działalności mogą poprawić!

 

Jak było w 2022 roku?

W 2022 roku 37 prelegentek i prelegentów podzieliło się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z 1000 uczestników. Tematem przewodnim konferencji był Pierwszy Produkt Online. Rozmawialiśmy o tym, jaki pierwszy krok zrobić, jakich błędów nie popełniać, jakich narzędzi używać, czy też jak automatyzować swoją pracę. A to wszystko w trakcie wykładów i paneli dyskusyjnych!

 

Wrażenia uczestników Interaktywnej Konferencji Online

"Świetna konferencja, cieszę się, że udało mi się być na żywo. Ogrom wiedzy i inspiracji do działania oraz pozytywnej energii Dorota

"Superkonferencja!!! 😊 Merytorycznie i profesjonalnie. Brawa dla wszystkich prelegentek i prelegentów!!! 😊 Wszystko mi się bardzo podobało 😊 Brawo Ola!!! 😊" – Ewa

"Ola, dzięki 😊 świetna konferencja, mega ilość wiedzy 😊" – Agnieszka

"Cudna konferencja! Dzięki! 😊" – Justyna

 

I Ty możesz zostać częścią konferencji i wypromować swoją markę!

Czy wiesz, że dzięki udziałowi w konferencji możesz wypromować swoją markę, a do tego zwiększyć przychody w swoim biznesie? Rok temu w konferencji wzięło udział 1000 uczestników. W ciągłej sprzedaży jest dostęp do konferencji, więc… ta liczba stale rośnie!

Rozliczenie za Twoje wystąpienie w konferencji jest afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymasz 50% od sprzedanych biletów na Konferencję z Twojego polecenia. Jak to wygląda? Otrzymasz swój indywidualny kod rabatowy, który będziesz udostępniać na swoich social mediach. Rok temu jedna z prelegentek wygenerowała w ten sposób przychód w wysokości 10 000 zł! Oprócz tego otrzymasz zestaw konferencyjnych grafik, które będą promować Twoje wystąpienie.

 

Jak się zgłosić chęć wystąpienia jako prelegent na Interaktywnej Konferencji Online?

Zgłoszenie do bycia prelegentem w konferencji jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić ankietę do 31 marca 2023. Odpowiedź otrzymasz już w kwietniu.

Link do ankiety >>> TUTAJ

Wypełnij ją na spokojnie, bez pośpiechu. Nie ma złych i dobrych odpowiedzi. Pisz tak, jak czujesz.

Udział jest bezpłatny.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz